بیوگرافیتیتر جالبجوان نمونه کسری طاووسیچمن آرا کسری طاووسیکسری طاووسینخبه کسری طاووسی

رمز موفقیت و الگوی من پدرم است

نخبه بودن به معنای اختراع کردن نیست. در همین حوالی شهر افرادی زندگی می‌کنند که می‌توانند با قدرت تفکر و خلاقیت در آینده نه چندان دور دست به کارهای بزرگ بزنند و این بار تیتر جالب هفته به جوانی اختصاص یافت که می‌خواهد در آینده نزدیک با بهره گیری از هوش مالی اتفاقات شیرینی را در زندگی خود پیاده سازد. کسری طاووسی متولد تهران به عنوان جوانی که ذهنیت انگیزشی دارد به عنوان تیتر برتر و جالب هفته شناخته شد.

وی در گفت وگو با خبرنگار تیترجالب گفت: از دوران نوجوانی زندگینامه افراد موفق و ثروتمند را خیلی مطالعه کرده ام و علاقه زیاد من به این افراد باعث شده تا خودم با تکیه بر قدرت ذهن بتوانم متدهایی را برای خودم طراحی کنم تا در آینده نزدیک تبدیل به یک فرد متمول و صاحب تفکر شوم.

کسری طاووسی ادامه داد: با اینکه سن بالایی ندارم اما دوست دارم در همین سنی که هستم در قامت یک نخبه و نظریه پرداز دست به اکتشافات بزرگ بزنم و قطعا با تلاش و برنامه ریزی به هدفم خواهم رسید.

رمز موفقیت و الگوی من پدرم است

این جوان نمونه از خانواده خود به تیترجالب گفت: در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمدم و خوشبختانه خانواده موفق و علمی هستیم. پدرم کارمند اداره دارایی و مادرم معلم و رشته زبان ادبیات فارسی تدریس می‌کنند. برادر دوقولو ام به نام کامران، دانشجوی رشته دامپزشکی دانشگاه گرمسار است و همیشه خانواده ام در هر شرایطی حامی من بوده اند.

وی در پایان تاکید کرد: رمز موفقیت و الگوی من پدرم است چرا که پدری سخت کوش و استوار و مهربانی دارم که خیلی چیزها در زندگی از وی آموخته ام. همچنین از استاد عزیزم دکتر مرتضی چمن آرا تقدیر و تشکر می‌کنم که بسیار در این راه به من کمک کرده اند.


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن