روغن درمانیروغن نافسلامتسلامت جنسیمطالب جذاب و دیدنیناف

درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف

روغن مالی ناف یکی از راه های درمان شگفت انگیز برخی از بیماری ها است. ناف و خواص روغن مالی ناف روشی ساده و تاثیر گذار برای بیماری هایی از جمله: درد مفاصل ، زانو ، سرماخوردگی و … است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف

درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف

۱- لب های ترک خورده، درد مفاصل ، قراتی از روغن خردل را روی ناف بمالید واقعا درمان جدی است. درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف ۲- آیا از سرماخوردگی و آنفولانزا رنج می برید؟ پنبه ای را الکی کنید و روی ناف قرار بدهید درمانی طبیعی برای سرما خوردگی است.

۳- آیا از درد شکم در دوران قاعدگی رنج می برید؟ پنبه ی را آغشته به الکل قوی بکنید و روی ناف قرار بدهید.

درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف

۴- روغن چریش را روی ناف ماساژ دهید بعد از چند روز متوجه می شوید که آکنه ها کم شده اند. درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف ۵- روغن بادام را اگر روی ناف ماساژ دهید به درخشندگی پوست کمک می کند. درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف ۶- روغن نارگیل و روغن زیتون را روی ناف ماساژ دهید که بسیار موثر است. درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف ۷- اگر دوست دارید پوست نرم و سالمی داشته باشید مقداری از روغن گاو را روی ناف ماساژ دهید درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف ۸- اگر زانو درد دارید مقداری روغن کرچک را قبل از خواب روی ناف بمالید بسیار کمک کننده است. درمان برخی از بیماری ها با روغن مالی ناف بخوانید : روغن بادام تلخ برای مو خوب است یا بد!

  • منبع
  • namnak

l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن