اسامی بازیگران سریال تردیدبازیگر زهرا شادوغلوبازیگران سریال تردیدبازیگران فیلم تردیدبازیگران فیلم تردید ترکیبیوگرافی آکین آکینوزوبیوگرافی ابرو شاهینبیوگرافی سرهات توتوملوئربیوگرافی فریده چتینتردید ترکیه اییتیتر جالبخلاصه داستان تردیدخلاصه داستان هرجاییداستان و عکس های بازیگران سریال تردیددانلود تمام قسمتهای سریال تردیدریان شادوغلوسریال تردید ترکیسریال تردید جمسریال تردید چند قسمت استسریال تردید شبکه جمسریال ترکی تردیدفیلم هرجایی ترکیموضوع سریال تردید شبکه جم

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم – تیتر جالب

داستان و عکس های بازیگران سریال تردید

سریال تردید (سریال هر جایی) از ۱۸ ژانویه سال ۲۰۱۹ شروع به فیلمبرداری شد و تولید کننده آن میا یاپم است که با هماهنگی تهیه بانو آکدنیز ۲۰ مارس ۲۰۱۹ از شبکه ATV پخش شد. کارگردان این سریال جم کارجی است.  موضوع این سریال در مورد خانواده اصلانبی است و داستان در مورد فتنه و آشوب میان خانواده است.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

داستان سریال و بازیگران

این سریال داستان عشق غیر ممکن که زاده انتقام است می باشد. میزان به عنوان یک تاجرد وارد شهر می شود و مراوداتش را با خانواده شاد اوغلوها بیشتر می کند و در نهایت نوه نصوح شاد اوغلو یعنی ریّان را خواستگاری می کند. ریّان نوه واقعی و تنی نصوح خان نیست و میران  خواسگار خوبی به حساب می آید. نصوح می خواهد که نوه دیگرش را به میران بدهد، به همین دلیل از آنها دعوت می کنید تا برای مراسم خواستگاری به خانه اش بروند ولی …

بازیگران: Akin Akinözü , Ebru Sahin , Gülçin Santircioglu , Serhat Tutumluer , Ayda Aksel , Macit Sonkan , Serdar Özer , Oya Unustasi , Ahmet Tansu Tasanlar , Inci Sen , Eda Baslamisli , Feride Çetin , Gülçin Hatihan

 

بیوگرافی آکین آکینوزو(میران شادوغلو)

آکین آکینوزو که بازیگر نقش اول مرد در سریال های اصلان آیلم و پایتخت عبدالحمید بود.  آکین آکینوزو متولد ژانویه ۱۹۹۰ ، ۲۹ ساله است. او در آنکارا متولد شده است . آکین آکینوزو اولین تجربه سریال خود را در سال ۲۰۱۵ با سریال صدسال باشکوه(حریم سلطان) تجربه کرد. پس از آن ، آکین آکینوزو که نقش اصلی را در سریال دوستان خوب هستند بازی کرد و باعث شد بسیاری از نامهای جوان مشهور شوند ، سرانجام شخصیت اومر را با پایتخت عبدالحمید معرفی کرد.

میران آینده اصلانبی ها و تنها وارث آنهاست. در ماردین ، ​​جایی که دشمنی بزرگی وجود دارد ، او می خواهد با رییان ، دختر Şadoğlu ، بزرگترین دشمن آنها ازدواج کند و از دشمنان انتقام بگیرد ، اما او واقعاً عاشق ریان خواهد شد. میران پدر و مادر خود را به دلیل شادوغولاری دفن کرد.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

بیوگرافی ابرو شاهین (ریان شادوغلو)

ما با سریال عروس استانبول با ابرو شاهین آشنا هستیم. ابرو شاهین متولد ۱۹۹۴ در استانبول و ۲۴ سال سن دارد. ابرو شاهین که در دانشگاه استانبول در رشته علوم تغذیه تحصیل کرده و زیباترین دختر کلاس است ، تولیدکنندگان را به زیبایی خود مجذوب خود کرد. ابرو شاهین اخیراً شخصیت بورجو را در سریال عروس استانبول زنده کرد.

ریان ، دختر زیبای شادوغولاری دختری بسیار باهوش است. ریان ، دختر فرمانده ، عاشق میران ، پسر دشمنان بزرگ خود ، اصلانبیس است.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

 سرهات توتوملوئر ( هازار شادوغلو)

سرهات توتوملوئر در سال ۱۹۷۲ در اسکیشیر متولد شد و ۴۷ سال سن دارد. سرهات توتوملوئر فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه هاجی تپه است. وی با سنان کارا ازدواج کرده است که او همچنین بنیانگذار تئاتر تالیمهان است و هنوز هم یک بازیگر فعال است. تو میهن من ، کربوهیدرات و زنان خانه دار ناامید، سریال های موفقی هستند که سرهات در آنها نقش آفرینی کرده است. وی یکی از بازیگران برجسته در ترکیه است. سرهات توتوملوئر آخرین بار در سریال یک امید کافیست بازی کرد اما این سریال زیاد موفق نبود.

او پسر عاقل شادوغولاری خزر بود. خزر؛ همسر رایان و پدر گل زهرا.هازار با زهرا ازدواج کرد که سالها پیش از شخص دیگری باردار شده بود و پدر یتیم او شد.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

 فریده چتین (زهرا شادوغلو)

فریده چتین در ۵ نوامبر ۱۹۸۰ در استانبول بدنیا آمد. فریده چتین فارغ التحصیل دانشگاه استانبول ، گروه رادیو و تلویزیون است.فرید چتین فارغ التحصیل دانشگاه مارمارا ، گروه سینما و تلویزیون است.

زهرا به عنوان یک مادر خوب و یک همسر خوب ، از خوشبختی می ترسد زیرا خیلی دیر احساس خوشبختی می کند. در سن ۱۷ سالگی ، زهرا از یک رابطه نامشروع صاحب دختر می شود .خزر با زهرا که از کس دیگری باردار بود ازدواج کرد و دختر او را به فرزندی پذیرفت.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

 ابرار دمیربیلک (گول شادوغلو)

ابرار دمیربیلک که با بازی در سریال عشق فرشتگان شناخته شده یکی از محبوب ترین بازیگران سریال کودکان در ترکیه است. قبل از سریال عشق فرشتگان ، با ابرار دمیربیلک با برنامه خبرها را از بچه ها بشنو که عروسکی سفید داشت آشنا هستیم. ابرار دمیربیلک ، که در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۴ به دنیا آمد ، در حال حاضر ۵ سال دارد.

او دختر باهوش و شیرین هازار شادوغلو است. او عاشق خواهر بزرگترش ریان است.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

ماکیت سونکان (ناسوح شادوغلو)

ماکیت سونکان اخیراً در سریال های سرخوش و نفس به نفس ظاهر شده است. ماکیت سونکان در سال ۱۹۵۳ متولد شد و ۶۵ سال داشت و در تورابیلی ازمیر به دنیا آمد. او هنرمند تئاترهای ایالتی است. وی در سینماها و تئاترهای بی شماری بازی کرده است.

ناسوح شادوغلو پدر خاندان شادوغلو، مردی خشن و بی رحم است. او هرگز ریان را به عنوان نوه و هم خون خود قبول نمی کند و همیشه او را خرد می کرد.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

 سردار اوزر (جهان شادوغلو)

سردار اوزر در ۲۱ ژانویه ۱۹۸۰ در استانبول به دنیا آمد. وی ۳۹ ساله است. سردار اوزر ، که در رشته گردشگری و میهمان نوازی در قبرس تحصیل کرده است ، اولین سریال خود را در سال ۲۰۰۳ با سریال معروف پسرحکیم داشت.  سردار اوزر با ایفای نقش های بد معروف است.

جهان وارث خاندان شادوغلو است. به گفته برادر بزرگترش هازار ، جهان مرد بسیار عصبانی و غالب است که دوست دارد بسوزاند و از بین ببرد. او بسیار خطرناک است.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

 گولچین هاتیهان (هاندان شادوغلو)

گولچین هاتیهان در سال ۱۹۷۲ در استانبول بدنیا آمد. گلچین هاتیهان در بیست و یکم دسامبر متولد شد. گولچین هاتیهان که به خاطر ایفای نقش شخصیت عمران در سریال پویراز کارایل مشهور است ، در بسیاری از مراحل تئاتر اجرا کرده است. در سریال محبوب   Çukur ، که شخصیت عروسی از استانبول را زنده کرد ، در سریال Fidan Suskunlar به عنوان زلیخا شرکت کرد.

هاندان کمک دست جهان است. هاندان شخصیتی خبیث و بد دارد. او خوب بلد است که نقش بازی کند. او از جاری خود زهرا اصلا خوشش نمی آید و همیشه سعی در ناراحتی او دارد.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

آیدا اکسل (بانوی عزیز) (عزیز اصلانبی)

ایدا اکسل در آخرین روز اکتبر ۱۹۶۲ به دنیا آمد. ایدا اکسل متولد استانبول و فارغ التحصیل رشته تئاتر دانشگاه میمار سینان است. آیدا اکسل که در تئاتر صدری الیشک کار می کرد ، از سالن تئاتر به سریال های تلویزیونی “Hatirla Sevgili” را در سال ۲۰۰۶ نقل مکان کرد تا یک بازیگر مشهور روی پرده ها شود. اگرچه آیدا اکسل میهمان سریال های گلپری بود ، اما او در پویرازکارایل و دختر ثروتمند و پسر فقیر موفق بود.

او مادر خانواده اصلانبی است. او سرشار از حس انتقام از خانواده شادوغلو است. در حقیقت ، او فردی بسیار مهربان است ، اما رحمت او در قلب او پنهان است. پس از آنکه پسرش و داماد خود را از دست داد ، هرگز لباس سیاه عزارا از تن در نیاورد.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ( تردید ) شبکه جم - تیتر جالب

لینک کوتاه : https://titrejaleb.com/?p=207206


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن