بیوگرافیتیتر جالب ماهسرآشپز شف سعیدشف سعید

تیترجالب ماه به شف سعید سخاوتمند اختصاص یافت

شف سعید سخاوتمند، از جمله شف‌های نمونه در عرصه راه اندازی رستوران، سرآشپزی هتل و رستوران در کشور است که از سوی رسانه تیترجالب به عنوان سرآشپز موفق و نمونه انتخاب و تیتر جالب این ماه به ایشان اختصاص یافت.

تیترجالب ماه به شف سعید سخاوتمند اختصاص یافت
تیتر جالب این ماه عبارت ” فداکاری و کمک به همکارانم جزء خصوصیات ذاتی اخلاقی ام است” به عنوان تیتر برتر و جالب قرار گرفت.
شف سعید سخاوتمند در گفت وگو با یک رسانه خبری اعلام کرده بود که اخلاق مداری باید سرلوحه کارها قرار گیرد و من به شخصه روحیه فداکاری و کمک به همکارانم را جزء خصوصیات ذاتی ام می‌دانم.
رسانه تیترجالب، ضمن آرزوی موفقیت برای شف سعید سخاوتمند، اسفند ماه ۹۸ تیتر جالب و نمونه را به این شف اختصاص نمود و در مصاحبه ای کوتاه از وی نوشت:
سعید سخاوتمند در گفت وگو با خبرنگار تیتر جالب، شمن تبریک به مناسب روز پدر و انتخاب شدن تیتر گفت و گوهایش با رسانه‌ها اظهار داشت: خیلی خوشحالم که از سوی رسانه تیتر جالب انتخاب شدم و من معتقدم انسان درهر پست و مقامی که است باید به دیگران و به خصوص همکارانش کمک کند و من هم به نوبه خودم همیشه دوست داشته ام روحیه فداکاری و از خودگذشتگی را در خودم تقویت کنم.
این شف نمونه ادامه داد: در حال حاضر در مجموعه هتل‌های زنجیره ای بابا طاهر به مدیریت استاد گرانقدرم جناب مهندس شهرام شیروانی مشغول به کار هستم و جا دارد بابت زحماتی که جناب مهندس برای من کشیده اند کمال تشکر را داشته باشم.
سعید سخاوتمند تصریح کرد: خواستن توانستن است. توصیه من به تمام کسانی که می‌خواهند روزی سرآشپز شوند این است که ضمن توکل به خدا هیچ وقت دست از تلاش و ممارست بر ندارند و همیشه با قدرت اتکاء به اعتماد به نفس و شجاعت به کار خود ادامه دهند.

تیترجالب ماه به شف سعید سخاوتمند اختصاص یافت


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن