2afmآرمین زارعیبیوگرافی 2afmبیوگرافی آرمین 2afmبیوگرافی آرمین زارعیبیوگرافی آرمین زارعی 2afmماجرای نام 2afm

بیوگرافی آرمین زارعی

بیوگرافی آرمین زارعی (۲afm)

آرمین زارعی با نام هنری آرمین ۲afm از خواننده های مشهور رپ می باشد که علاوه بعد از گرفتن مجوز وارد موسیقی تلفیقی شده است.

آرمین زارعی متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران، خواننده است.

دانشجوی اخراجی رشته مهندسی کامپیوتر می باشد که فعالیت خود را با موسیقی رپ شروع کرد و حالا بیشتر با نام آرمین ۲afm شناخته می شود.

شروع از دبیرستان

بصورت جدی موسیقی را از سال ۱۳۸۲ وقتی ۱۷ ساله بود با ۴ نفر از دوستاش بصورت خانگی شروع کرد تا اینکه فعالیت خود را در استودیو پی گرفت.

در استودیو با رضایا آشنا شد تا اینکه به پیشنهاد او آهنگ رپ مشترکی بنام نارگل را خوانده و منتشر کردند که خیلی زود نامشان سر زبان ها افتاد.

اخراج از دانشگاه

با حسین تهی از دوران دبیرستان تا دانشگاه آزاد واحد دماوند هم کلاس بودند تا اینکه بعد از اطلاع دانشگاه از رپر بودنشان آنها را محترمانه از دانشگاه اخراج کردند.

ماجرای نام ۲afm

در واقع نام ۲AFM مخفف چهار اسم از دوستان دبیرستانی من بود که سال ها با هم کار کردم و حتی با اینکه بعدا از هم جدا شدیم اما این نام را نگه داشتم.

بیوگرافی آرمین زارعی

آرمین زارعی

ترس از کار

تا سال ۸۸ فعالیت خود را بصورت زیرزمینی ادامه می داد تا اینکه بعد از اتفاقات سیاسی تصمیم گرفت فعالیت اش را کم کند تا مبادا دستگیر نشود.

اما با صحبت های امیر تتلو دوباره به عرصه بازگشت و با شرکت موسیقی آن ور آبی بنام آونگ وارد همکاری شد و آهنگ هایش را با لوگوی آنها منتشر کرد.

 

صدور مجوز از ارشاد

آرمین در چند سال اخیر فعالیت موسیقی زیرزمینی خود را قطع کرد و حتی برای کسب مجوز نیز آثارش را از سال ۹۲ به ارشاد میفرستاد اما موفق نشد که نشد.

در نهایت با شرکت ترانه شرقی وارد همکاری شد تا اینکه اسفند ۱۳۹۸ مجوز او برای فعالیت با نام اصلی اش آرمین زارعی توسط ارشاد صادر شد.

البته مجوز او برای آهنگ های تلفیقی است نه پاپ

بیوگرافی آرمین زارعی

آرمین زارعی

مدلینگ

در چند سال اخیر آرمین بصورت جدی بعنوان مدل با صنعت های مختلفی چون پوشاک، عطر فروشی و نوشیدنی های مختلف همکاری داشت.

ازدواج

هنوز بصورت رسمی خبر ازدواج او تایید نشده اما عکس های مشترک زیادی از او با دختر خانمی حتی در پیج شخصی اش وجود داشت که حالا پاک شده است.

شغل دوم آرمین زارعی

در کنار مدلینگ و موسیقی، سالهاست در پوشاک سرمایه گذاری کرده و یک فروشگاه در مجتمع تجاری نارون دارد، با این حال از نظر خانوادگی هم وضع مالی خوبی دارد.

پیشنهاد بازیگری

چند بار به من پیشنهاد بازی در فیلم شد که اتفاقا نقش اول هم بود اما هرچه فکر کردم دیدم نقش هایی که برایم در نظر گرفته بودند در پوزیشن من نبود.

کاراکترا شبیه خودم نبود و نمی توانستم آن نقش را بازی کنم.

فوتبالی نیستم

با اینکه امیرحسین فشنگچی از دوستان نزدیک است اما اهل فوتبال نیستم، نه پرسپولیسی ام و نه استقلال اما دربی و بازی رئال و بارسا را می بینم.

 

تک آهنگها

مبارک باشه / چیزی شده / قلبم / خوش به حالت / مثل تو هیچ جایی ندیدم / چته / دیوونه / شبا کجایی / صدامو داری / یه چیزی بگو / چقدر خوبه / نمیشه هرگز / چی شد صدا قطع شد / نه تابستون نه پاییز / یه سالیه / طبق معمول / نیستی / آروم یواش / دمش گرم / بارون / بگو براچی / بذار پلی شه موزیکم

The post بیوگرافی آرمین زارعی appeared first on باب موزیک.


l

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن