ایلیا کیوانایلیا کیوان بازیگرایلیا کیوان کیستاینستاگرام ایلیا کیوانبازیگر کیوان دوپینگبیو ایلیا کیوانبیوگرافیپدر و مادر ایلیا کیوانخواهر ایلیا کیوانسن ایلیا کیوانفیلم های ایلیا کیوانقد ایلیا کیوانکیوان در دوپینگهمسر ایلیا کیوان

بازیگر نقش کیوان در سریال دوپینگ ( ایلیا کیوان )

ایلیا کیوان، بازیگر، خیاط سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «دوپینگ»، فیلم سینمایی «نگار» و فیلم سینمایی «دیاپازون» فعالیت داشته است.

بازیگر نقش کیوان در سریال دوپینگ ( ایلیا کیوان )

ایلیا کیوان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار ایلیا کیوان می‌توان به بازیگری در فیلم نگار، فیلم خون مردگی اشاره کرد.

ایلیا کیوان در سال ۱۳۹۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ایلیا کیوان در این سال، بازیگری در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان محسوب می‌شود.

بازیگر نقش کیوان در سریال دوپینگ ( ایلیا کیوان )

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ایلیا کیوان بازی در فیلم نگار بوده است. ایلیا کیوان سال ۱۳۹۴ فیلم نگار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با رامبد جوان همکاری داشته است. ایلیا کیوان توانست با بازی در فیلم نگار تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی و اشکان خطیبی بر تجارب او افزود.

بازیگر نقش کیوان در سریال دوپینگ ( ایلیا کیوان )
ایلیا کیوان و خواهرش

ایلیا کیوان علاوه‌بر فیلم نگار، سال ۱۳۹۶ در فیلم خون مردگی نیز بازی کرده است. ایلیا کیوان این‌بار با امیراحمد انصاری یعنی کارگردان فیلم خون مردگی و هنرمندانی چون امیررضا میرآقا، نازنین علم دوست، علیرضا کیلوری و امیر محقق همکاری داشت.

با اینکه ایلیا کیوان را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. ایلیا کیوان علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان خیاط نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر ایلیا کیوان در حرفه‌ی خیاط، سریال گلشیفته است.

اینستاگرام ایلیا کیوان یکی از راه‌های ارتباطی او با مخاطبانش است. ایلیا کیوان در اینستاگرام بیش از ۵۵،۶۷۰ نفر دنبال‌کننده دارد و بیش از ۴۰۳ نفر را دنبال می‌کند. همچنین ایلیا کیوان تاکنون در اینستاگرام بیش از ۶۸۶ پست بارگذاری کرده است. ایلیا کیوان فعالیت خود در اینستاگرام را از تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ شروع کرده است و تاکنون برای اولین پست او بیش از ۳،۴۷۳ لایک و ۱۳ نظر ثبت شده است. شاید جالب باشد بدانید که پرلایک‌ترین یا همان محبوب‌ترین پست اینستاگرامی ایلیا کیوان تاکنون بیش از ۷،۹۲۹ لایک خورده است، همچنین برای پرکامنت‌ترین یا همان پربحث‌ترین پست اینستاگرامی ایلیا کیوان تاکنون بیش از ۷۲۲ نظر ثبت شده است.

بازیگر نقش کیوان در سریال دوپینگ ( ایلیا کیوان )

در بیوگرافی ایلیا کیوان آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی ایلیا کیوان و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار ایلیا کیوان در منظوم سر بزنید. همه ۲ اثر مهم ایلیا کیوان در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار ایلیا کیوان در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر ایلیا کیوان در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی ایلیا کیوان درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی ایلیا کیوان بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم نگار محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی ایلیا کیوان کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم خون مردگی محسوب می‌شود.

بازیگر نقش کیوان در سریال دوپینگ ( ایلیا کیوان )
ایلیا کیوان و مادرش

اگر در مورد بیوگرافی ایلیا کیوان نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران ایلیا کیوان کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی ایلیا کیوان، آثار ایلیا کیوان، جوایز ایلیا کیوان، همکاران ایلیا کیوان، گالری عکس ایلیا کیوان، قد ایلیا کیوان، وزن ایلیا کیوان، رنگ چشم ایلیا کیوان، وضعیت تأهل و همسر ایلیا کیوان، فرزندان ایلیا کیوان، حواشی ایلیا کیوان و کودکی ایلیا کیوان می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن