فیلم | نصرالله: اگر هزار بار کشته شویم دست از یاری امام خامنه‌ای برنخواهیم داشت- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

صفحه اصلی  <<  زمان  <<  فیلم | نصرالله: اگر هزار بار کشته شویم دست از یاری امام خامنه‌ای برنخواهیم داشت- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

فیلم | نصرالله: اگر هزار بار کشته شویم دست از یاری امام خامنه‌ای برنخواهیم داشت- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

10
سپتامبر,2019

0

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان، دوشنبه‌شب در سخنرانی خود به مناسبت ایام محرم در ضاحیه جنوبی بیروت گفت:  به آقا و امام مان، امام خامنه ای می گوییم ای آقای ما، ای امام ما، ای حسین ما، ما همان حرفی را به شما می زنیم که اصحاب امام حسین علیه السلام در شب عاشورا به ایشان زدند و گفتند ای آقای ما، ای امام ما، ای رهبر ما اگر ما می دانستیم که کشته می شویم و سپس سوزانده می شویم و آنگاه خاکستر ما بر باد داده می شود و سپس زنده می شدیم و باز هم کشته می شدیم و سوزانده می شدیم و خاکسترمان بر باد داده می شد و این کار هزار بار با ما می شد و آمریکایی ها و صهیونیست ها هزار بار این کار را با ما بکنند ای فرزند حسین تو را رها نخواهیم کرد.

ما در حال جنگ در نبردی بزرگ هستیم و آمریکا و اسرائیل می‌خواهند خیمه‌گاه ما را محاصره کنند. امروز فرمانده خیمه‌گاه ما امام خامنه‌ای و مرکز آن جمهوری اسلامی ایران است و آمریکا تلاش می‌کند آن را محاصره کند.

 امشب و فردا به ترامپ و نتانیاهو می‌گوییم که ما قومی هستیم که نه محاصره، نه تحریم‌ها، نه فقر و نه گرسنگی به اراده ما خللی وارد نمی‌کند. در برابر آمریکا و اسرائیل به امام خامنه‌ای می‌گوییم که ای فرزند حسین (ع) ما تو را تنها نمی‌گذاریم.

 

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *